Unia Europejska logologotyp projektu Cyfrowa Gminagodłobipe puap 2

Turystyka

Ośrodki wczasowe

Kategoria: Turystyka
Opublikowano: 31 grudnia 2021
Admin
Odsłony: 322

Ośrodek wczasowy w Serpelicach
Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem”, ul. Brzeska, 21-500 Biała Podlaska
tel. 343-20-42, 342-69-20
Opis: Całodzienne / plac zabaw, ogniska , przyjmowanie gości ze zwierzętami. Oferta aktualna lipiec-sierpień. Ilość miejsc noclegowych 39.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „RELAX” w Serpelicach
Spółdzielnia Inwalidów „Elremet”, ul. Brzeska 16, 21-500 Biała Podlaska
tel. 359-81-14, 359-81-40
Opis: Ośrodek RELAKS położony jest nad malowniczym zakolem rzeki Bug. W sezonie letnim dysponuje 160 miejscami w pawilonach hotelowych i domkach kempingowych (pokoje 2-3-4 osobowe z natryskiem, WC, telefonem, TV-SAT oraz 70 miejscami przez cały rok. Na miejscu znajduje się stołówka i kawiarnia, basen odkryty z brodzikiem i zjeżdżalnią, kort tenisowy, świetlica, sala konferencyjna, sauna, sala tenisa stołowego, plac zabaw, ścieżka zdrowia, miejsce na ogniska, boisko do siatkówki plażowej, parking samochodowy, bilard, kręgielnia, przychodnia lekarska z zapleczem rehabilitacyjnym (hydroterapia, fizykoterapia, hipoterapia, kinezyterapia, sala gimnastyczna, siłownia, wypożyczalnia rowerów. Do atrakcji ośrodka należą przejażdżki konno.

Ośrodek Wypoczynkowy „UROCZA”
Andrzej Dudziak Serpelice
tel. 606 411 135, 359-81-60
www.urocza.pl
urocza@urocza.pl
Opis: Ilość miejsc noclegowych – 120 (max. 131) w domkach letniskowych. Wszystkie obiekty posiadają węzły sanitarne – wc/prysznic/umywalka). W skład naszej bazy noclegowej wchodzi 18 domków letniskowych dysponujących 49 pokojami.
W sezonie 1.05- 30.IX gwarantujemy bogate menu obejmujące kilka alternatywnych zestawów na każdy posiłek. Nasi goście mogą wykupić pobyt w ośrodku z pełnym wyżywieniem lub zamówić pojedyncze posiłki. Na specjalne zamówienie w ramach kolacji istnieje możliwość zmówienia kociołka na wieczorne ognisko tzw.” Ein Topf” – rodzaj wkładu zależy od upodobań klientów.
Nasz ośrodek dysponuje 22 kajakami. Dla amatorów kajakarstwa możemy zorganizować indywidualne i grupowe spływy po Bugu na trasach.
Amatorzy dwóch kółek mogą skorzystać z jednego z 30 rowerów i wybrać się na spacer lub jednodniową wyprawę po okolicy: Grabarka, Janów Podlaski, Mielnik.
Organizujemy przejażdżki po Bugu naszą łodzią „Urocza”. Nasz flagowy okręt może zabrać jednorazowo ponad 15 osób. W sezonie łódź codziennie czeka na chętnych przy plaży. Miłośnicy spacerów przy księżycu mogą zamówić nocną przejażdżkę.

Ośrodek wypoczynkowy „Partner”
Jadwiga Turuta Serpelice
tel. 359-81-26
http://www.partnerturuta.pl/
Opis: wypoczynek bierny (leżaki, koce), plażowanie, rozgrywki szachowe cykl spotkań z ciekawymi ludźmi, kulturą, obyczajami zabawy na placu zabaw dla dzieci i młodzieży (huśtawki, zjeżdżalnie) mecze piłki siatkowej i nożnej rozgrywki ping-ponga wycieczki rowerowe wspólne grilowanie lub spotkanie przy ognisku z udziałem muzyka i śpiewaniem.
Ośrodek wypoczynkowy „Partner” oferuje całodzienne wyżywienie w postaci śniadań, obiadów i kolacji, także dla gości spoza ośrodka.
Firma organizuje również różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe wesela, bankiety. Dysponuje salą mogącą pomieścić 150 osób. Dania przygotowywane są na zamówienie klienta i według jego uznania (stół szwedzki, stół wiejski). Ośrodek posiada tez piękna sale konferencyjną z nagłośnieniem udostępnianą klientom na zjazdy, sesje czy szkolenia. Oferta aktualna cały rok. Ilość miejsc noclegowych 152.

Ośrodek Wypoczynkowo-Surwivalowy „SKARPA”
Owczaruk Grażyna, ul. Kopernika 1, 21-543 Konstantynów
tel. 359-81-57
http://serpelice.pl/skarpa.html
Ośrodek oferuje: niezapomniane widoki ze skarpy nad Bugiem, 30 miejsc sezonowych – pokoje 2,3,4 osobowe, 15 miejsc całorocznych – pokoje o zróżnicowanym standardzie, pełne wyżywienie, usługi kawiarni i baru z letnim tarasem, przystosowaną wiatę do imprez plenerowych z grilem i ogniskiem, parking dla samochodów osobowych, zielone szkoły.

Ośrodek wypoczynkowy w Serpelicach
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska ul. Kazimierzowska 7, 08-110 Siedlce
tel. 359-81-54
Opis: Całodzienne / świetlica, przyjmowanie gości ze zwierzętami, miejsce na ognisko. Oferta aktualna od połowy czerwca do połowy września. Ilość miejsc noclegowych 80

Ośrodek Wypoczynkowy „MAŁGOSIA” w Serpelicach
Małgorzata Bagłaj, ul. Plażowa 4, 21-500 Biała Podlaska
tel. 359-81-48
Opis: Na terenie ośrodka znajdują się: boisko do gier zespołowych (siatkówka, koszykówka, badminton), plac zabaw dla dzieci wraz z niezbędnymi urządzeniami, domki campingowe, wypożyczalnia kajaków, grill, rowerów, sprzętu wędkarskiego, narciarskiego, sanek, suszarnia grzybów, parking samochodowy, pole namiotowe.Teren ośrodka jest pagórkowaty ze stałym dostępem tj., zejściem schodami do rzeki Bug. Domki campingowe wkomponowane są w oświetlony teren leśny.W głównym budynku znajduje się 5 pokoi 2-5 osobowych i 3 łazienki z wc (łącznie 16 miejsc noclegowych). Oferujemy również domki campingowe. Na terenie ośrodka znajduje się ich 28, łącznie 100 miejsc noclegowych. Dla wczasowiczów przebywających w domkach campingowych w celu zapewnienia odpowiednich warunków higienicznych zmodernizowaliśmy 2 budynki, w jednym znajdują się sanitariaty, w drugim łazienki z prysznicami (oba budynki są podzielone na część żeńską i męską z oddzielnymi wejściami). Na terenie ośrodka umiejscowione jest pole namiotowe. W ośrodku są wszystkie niezbędne media, woda, energia elektryczna, telefon itp.

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy ,,AS” w Serpelicach
Siedziba Szkoły Przetrwania Biała Podlaska ul. Okopowa
tel. (083) 343 87 59, 605 732 158
http://www.survivalas.maze.pl/
Opis: Ośrodek ,,AS” baza Szkoły Przetrwania ,,AS” Obecnie posiada 64 miejsca noclegowe w pawilonach mieszkalnych i domkach kempingowych (53 z własnym węzłem sanitarnym) z pokojami 2, 3 i 4 osobowymi. Dla pozostałych węzeł sanitarny wraz z natryskami znajduje się w oddzielnym budynku. Posiada dużą stołówkę na około 100 osób, świetlicę z mini barem służącą też jako sala wykładowa i telewizyjna. Wyposażony jest w sprzęt pływający jak: canoe, kajaki turystyczne i wyczynowe, kanadyjki, tratwy, pontony, deski windsurfingowe, sprzęt alpinistyczny, łuczniczy, strzelecki (wiatrówki), broń treningową tradycyjną i wschodnią, matę do walki wręcz, sprzęt paintballowy, stacjonarny most linowy, i tor przeszkód, linę zjazdową nad rzeką (około 200 m) treningową wieże do wspinaczki (10 m), pełno wymiarową wspinalnię strażacką (14m), sprzęt turystyczny jak rowery, namioty, narty, specjalistyczny sprzęt typu noktowizor, wykrywacz metali, wyposażenie do szkolenia i rozpoznania chemicznego, buggy, motorówka, łodzie desantowe itp. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Centrum wypoczynkowe w Starych Mierzwicach
Biuro Podróży „EUREKA”, 08-110 Siedlce, ul. Piłsudskiego 60
tel: (25) 632 54 54, (083) 359-92-16
Opis: Biuro Podróży „EUREKA” w Siedlcach zaprasza do korzystania z bazy wypoczynkowej w Centrum Wypoczynkowym w Mierzwicach Starych nad Bugiem, położonym na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu” odległym 150km od Warszawy.
Ośrodek zlokalizowany jest w Starym Sosnowym lesie bezpośrednio na skarpie nadbużańskiej. Zakwaterowanie gości w domkach 2,3,4 osobowych z bieżącą wodą, częściowo z telewizorami i lodówkami.
Własna stołówka (150 m2 powierzchni) zapewnia smaczne posiłki 3 lub 4 razy dziennie. Na terenie ośrodka funkcjonuje sklep z podstawowymi produktami spożywczymi i przemysłowymi.

Ośrodek PTTK w Starych Mierzwicach
PTTK Oddział w Siedlcach
Opis: Ośrodek położony jest we wschodniej części woj. mazowieckiego, 150 m od rzeki Bug (łagodne zejście), na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”, malowniczy krajobraz, nieskażone środowisko, ok. 700 gatunków roślin, w tym 36 objętych ścisłą ochroną, liczna zwierzyna, kilkadziesiąt gatunków ptaków.

Schronisko młodzieżowe Zabuże 10
tel. 359-88-19
Opis: samodzielna kuchnia samoobsługowa, łazienka, TV, pokoje 10osobowe:2. Oferta aktualna maj-wrzesień