Unia Europejska logologotyp projektu Cyfrowa Gminagodłobipe puap 2

Turystyka

Szlak rowerowy "SKÓRZYNIEC"

Kategoria: Turystyka
Opublikowano: 21 lis 2022
Odsłony: 797

Tablica opisująca projekt

Tablica informacyjna w odnośniku

Galeria zdjęć

Przebieg szlaku dostępny w formie elektronicznej na stronie https://best.pttk.pl ID szlaku 3757 oraz na urządzeniach mobilnych za pomocą programów np. Locus Map, po pobraniu programu należy pobrać plik „gpx

Gospodarstwa agroturystyczne

Kategoria: Turystyka
Opublikowano: 31 gru 2021
Odsłony: 797

Gospodarstwo Agroturystyczne „Młyn nad Sarenką”
Franopol 1
08-220 Sarnaki
Aneta Kobylińska

Gospodarstwo Agroturystyczne Młyn nad Sarenką

Opis:
Dawny młyn nad Sarenką położony na terenie PK „Podlaski Przełom Bugu”, przy Nadbużańskim Szlaku Przyjaźni. Do wyłącznej dyspozycji gości jest 5 oryginalnych sypialni mogących pomieścić łącznie 9 osób, duża i w pełni wyposażona kuchnia, salon z otwartym kominkiem, a także przestronny taras nad samą rzeką do spędzania klimatycznych wieczorów pod gwiazdami. Z tarasu jak i okien pokoi rozpościera się piękny widok na, często goszczący naszych ptasich przyjaciół, staw. Doskonałe miejsce dla odkrywców niszowych i oryginalnych miejsc na Podlasiu! Zapraszamy serdecznie!
Strona na facebooku
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne w Mierzwice Kolonia
Barbara i Józef Sawczuk,Mierzwice Kolonia 9a, 08-220 Sarnaki
tel. 697 872 630

Gospodarstwo agroturystyczne w Mierzwice Kolonia

Opis:
Oferuję pokoje do wynajęcia w domku 3 pokojowym w miejscowosci Mierzwice położonej nad rzeką Bug. Domek pomieści 5 osób i więcej. Istnieje możliwość wykupienia obiadów, bądź całodziennego wyżywienia. Wokół zabudowy znajduje się duża działka z altaną. Jest również miejsce na ognisko i grilla. Dla naszych gości do dyspozycji basen. Chcesz odpocząć , masz ochote na” imprezę”- to dobre miejsce dla Ciebie. ZAPRASZAMY do kontaktu tel. oraz na naszą stronę Facebook.

Gospodarstwo agroturystyczne w Klepaczewie
Tyszko Jarosław, Klepaczew 6, 08-221 Sarnaki
tel. 359-94-99 0502020579
http://klepaczew.cba.pl

Opis:
Domek drewniany w miejscowości Klepaczew gm. Sarnaki, na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”, 160km na wschód od Warszawy. Dojazd trasą Warszawa – Siedlce – Łosice lub Biała Podlaska – Serpelice. Malownicze położenie nad rzeką Bug, 20m od brzegu rzeki, w sąsiedztwie lasów.
Powierzchnia domku około 70m2, 3 pokoje, 6 miejsc do spania. Okres działalności kwiecień-październik.
W domku może wypoczywać rodzina lub grupa zaprzyjaźnionych osób, które chciałyby spędzić urlop w ciszy i w bliskim kontakcie z przyrodą. Możliwość palenia ogniska nad samym Bugiem, przejażdżka bryczką, nauka jazdy konno, pływanie stateczkiem i tratwami, łowienie ryb, zwiedzanie pobliskich kościołów, drogi krzyżowej, cerkwi, wycieczki szlakiem nadbużańskim po terenach Parku Krajobrazowego.
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne w Klepaczewie
Józefa Bobińska, Klepaczew 34, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 88 17
www.klepaczew.pl

Gospodarstwo agroturystyczne w Klepaczewie

Opis:
Gospodarstwo położone jest w dolinie rzeki Bug, wśród lasów obfitujących w grzyby i jagody. Do dyspozycji gości są 4 pokoje dla 12 osób, 2 łazienki, jadalnia z TV. Okres działalności maj-październik.
Goście mogą wędkować, pływać, skorzystać z przejażdżek bryczką i jazdy konnej oraz popływać parostatkiem po rzece Bug. Przy ognisku można posłuchać kapeli ludowej. Gospodyni proponuje całodzienne wyżywienie. Dla dzieci do lat 10-ciu zniżka 15 %.Oferta jest aktualna cały rok. Gospodarstwo skategoryzowane przez Federację „Gospodarstwa Gościnne.”
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne w Klepaczewie
Cecylia i Ryszard Czyżyk, Klepaczew 23, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 89 60

Gospodarstwo agroturystyczne w Klepaczewie

Opis:
Gospodarstwo położone jest nad Bugiem, na terenie Parku Krajobrazowego, otaczają je lasy sosnowe. Do dyspozycji gości są 2 pokój 2-os., 1 pokój 3-os., 1 łazienka, kuchnia. Oferta aktualna cały rok.
To raj dla osób ceniących ciszę i spokój. W gospodarstwie możliwość przejażdżki bryczką, jazdy konnej, wieczorów przy ognisku i grilu. Wyżywienie całodzienne lub do uzgodnienia. Możliwość korzystania z rowerów i łódki.
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne w Zabużu
Magdalena Klimiuk, Zabuże 42, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 88 25
www.agroklimiuk.webpark.pl

Gospodarstwo agroturystyczne w Zabużu

Opis:
Do dyspozycji gości domek wolnostojący, a w nim 2 pokoje dla 6 osób z aneksem kuchennym, łazienka i pokój wypoczynkowy z TV. Oferta aktualna cały rok.
Lasy otaczają gospodarstwo w promieniu 200 – 300 m. Działka ma bezpośredni dostęp do rzeki Bug. . W gospodarstwie jest plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, rowery. Możliwość spływu tratwami po Bugu oraz przeprawy promem na drugi brzeg rzeki. Gospodyni proponuje całodzienne wyżywienie.
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Lasem”
Sabina Świć, Zabuże 14, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 88 17

Gospodarstwo agroturystyczne Pod Lasem

Opis:
Gospodarstwo położone jest w pobliżu lasu, istnieje możliwość grzybobrania, wędkowania, wycieczek po lesie, przejażdżek bryczką i kuligi. Oferta aktualna cały rok.
Możliwość spływu tratwami po Bugu oraz korzystania z kortu tenisowego. Ponadto w gospodarstwie jest wystawa i sprzedaż rękodzieła artystycznego. Do dyspozycji gości są 2 pokoje 4-osobowe, 1 pokój 3-os., oddzielna łazienka. Możliwość korzystania z rowerów. Wyżywienie całodzienne. Gospodyni serwuje potrawy regionalne i myśliwskie. Oferta aktualna cały rok. Gospodarstwo skategoryzowane przez Federację Gospodarstwa Gościnne.
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne w Zabużu
Elżbieta Jakoniuk, Zabuże 41, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 88 29
www.wczasyzabuze.superturystyka.pl

Gospodarstwo agroturystyczne w Zabużu

Opis:
Gospodarstwo o powierzchni 10ha z własnym dostępem do rzeki Bug, położone za wsią, na terenie parku „Podlaski Przełom Bugu” Zapewniamy bardzo dobre ekologiczne wyżywienie i wygodne spanie. Dysponujemy 5 pokojami i 5 łazienkami. W sumie posiadamy 18 miejsc noclegowych. Wokół jest dużo lasów, wspaniałe miejsca do spacerów, na łonie dziewiczej przyrody. W gospodarstwie znajduje się plac zabaw dla dzieci, basen. Na naszym terenie znajdują się ścieżki przyrodnicze i dwa rezerwaty przyrody. Zapraszamy na pobyty weekendowe połączone z przejazdami bryczkami, spływami tatrami po rzece Bug, występami muzyków ludowych i zabawami przy ognisku.

„Dwór w Zabużu”
Renata Wanda Wojcieszuk, Zabuże 40 , 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 87 25
www.zabuzedwor.pl

Dwór w Zabużu

Opis:
Obsługa w językach: angielski, rosyjski;
sala konferencyjna na 40 osób; 7 pokoi, łącznie 18 osób
Do dyspozycji gości: sala do ping-ponga, bilard, plac zabaw, kort tenisowy, duży ogród, grill, ognisko, parking strzeżony, rowery, łodzie, quady, jazda konna, bryczki, wędkowanie na własnym pomoście, tratwy, kajaki, spływy, wycieczki statkiem po Bugu, możliwość wynajęcia całego obiektu bez wyżywienia. Oferta aktualna cały rok

Gospodarstwo agroturystyczne „U Agnieszki”
Agnieszka Wyganowska, Zabuże 27a, 08-221 Sarnaki
tel. 661 536 814
www.zabuze.pl

Gospodarstwo agroturystyczne U Agnieszki

Opis:
Oferta aktualna od stycznia do października. Do dyspozycji dwa pokoje dwu i trzy osobowe, łącznie 5 osób.

Gospodarstwo agroturystyczne
„Odpocznij w Zabużu”
Małgorzata Kamińska, Zabuże 36, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 359 94 48, 516 193 042
www.odpocznij-w-zabuzu.yoyo.pl/

Opis:
Oferta aktualna cały rok. Do dyspozycji trzy pokoje łącznie 8 osób

Gospodarstwo agroturystyczne w Serpelicach
Leon Trzeciak, Serpelice 1, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 343 66 50

Gospodarstwo agroturystyczne w Serpelicach

Opis:
Trzy domki przystosowane do potrzeb turystycznych pod samym lasem na końcu wsi Serpelice. Domki drewniane przerobione z dawnych spichlerzy oraz domu w którym mieszkali gospodarze wiejscy. Na terenie obiektu znajduje się duże podwórko na którym można rozbić namioty. Ponadto zadaszona wiata z miejscem na grila i ognisko oraz duża weranda. W okolicy rzeka Bug oraz wielkie kompleksy leśne. We wsi Serpelice dostępne są takie atrakcje jak spływy kajakowe, tratwami, wycieczki rowerowe, zajęcia surwiwalowe, zjazdy na linie, wypożyczalnia quadów, odkryty basek, korty tenisowe, kręgielnia, restauracje.Pokoje: 1- 2- 3- 4 – osobowe. Oferta aktualna maj-listopad

Gospodarstwo agroturystyczne w Borsukach
Dariusz Jakoniuk, Borsuki 75, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 81 88

Gospodarstwo agroturystyczne w Borsukach

Opis:
Obiady na zamówienie, oddzielne wejście, oddzielna kuchnia. 1 km do Bugu, łódka motorowa, rowery górskie, konie, zaplecze wypoczynkowe altanka, miejsce ogniskowe. Oferta aktualna maj-wrzesień. Do dyspozycji jeden pokój 4 osobowy.

Gospodarstwo agroturystyczne w Borsukach
Bogdan Semeniuk, Borsuki 59, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 82 70

Opis:
Kuchnia wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. Wyżywienie do uzgodnienia. Można przywieść zwierzęta. 3 km do Bugu, za płotem las, miejsce ogniskowe. Oferta aktualna cały rok (piec kaflowy). Do dyspozycji 2 pokoje łącznie 8 osób, 1 pokój z łazienką i kuchnią.

Gospodarstwo agroturystyczne w Borsukach
Maksymiuk Zbigniew, Borsuki 30, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 81 70
http://www.borsukipodlipa.pl/

Opis:
Wyżywienie całodzienne, łazienka w każdym pokoju. Plac zabaw dla dzieci, możliwość wypożyczania rowerów. Oferta aktualna cały rok. Do dyspozycji cztery pokoje łącznie 14 osób.

Gospodarstwo agroturystyczne w Mierzwicach
Lucyna Demianiuk, Stare Mierzwice 48, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 355 61 80

Opis:
Gospodarstwo położone jest nad rzeką Bug. Do dyspozycji gości są 1 pokój 2-os, 1 pokój 1-os. łazienka, wyposażona kuchnia i pokój wypoczynkowy. Gospodyni pięknie haftuje, układa kompozycje z suchych roślin i chętnie dzieli się tymi umiejętnościami. Możliwość korzystania z rowerów, jazdy konnej, ścieżki zdrowia i organizowania ognisk. Wyżywienie do uzgodnienia. Można zakupić produkty z gospodarstwa. Oferta aktualna od czerwca do września.

Gospodarstwo agroturystyczne „Eljanek”
Elżbieta i Jan Mosiewicz, Stare Mierzwice 33, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 355 61 78

Opis:
Całodzienne wyżywienie w sąsiednim gospodarstwie, blisko rzeka Bug, do dyspozycji konie i bryczka. Oferta aktualna czerwiec-wrzesień. Do dyspozycji dwa pokoje 2 osobowe

Gospodarstwo agroturystyczne w Mierzwicach
Anna i Maciej Chybowscy, Stare Mierzwice 52, 08-220 Sarnaki
tel. (083)355 61 84

Opis:
Wyżywienie na zamówienie całodzienne, do Bugu ok. 300 m, Kuchnia do dyspozycji gości, można przywozić zwierzęta. Oferta aktualna maj-październik. Do dyspozycji dwa pokoje 4 osobowe.

Gospodarstwo agroturystyczne „U Małgosi”
Małgorzata Jóźwiak, Mierzwice-Kol. 1, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 355 49 16

Gospodarstwo agroturystyczne U Małgosi

Opis:
Gospodarstwo położone jest na terenie Podlaskiego Przełomu Bugu w otoczeniu lasów. Do dyspozycji gości 5 pokoi 1,2,3,4-osobowych, kuchnia, 2 łazienki. Oferta jest aktualna cały rok.
Wyżywienie całodzienne. Gospodyni serwuje potrawy sporządzone głównie z produktów z gospodarstwa, także wypieka wiejski chleb w piecu chlebowym. Na życzenie przyrządzamy prosię z rożna. Możliwość korzystania z łódki, zimą – kuligi

Gospodarstwo agroturystyczne „Leśne zacisze”
Lucyna Paździor, Płosków-Kolonia 7, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359-88-83

Gospodarstwo agroturystyczne Leśne zacisze

Opis:
Dom położony jest na leśnej polanie, w okolicy rzeka Bug. Do dyspozycji gości 5 pokoi 12 miejsc noclegowych, kuchnia, łazienka oraz salon z kominkiem i TV. W odległości 4 km znajduje się rzeka, 2,5 km sklep spożywczy. W okolicy znajduję się liczne zabytki. Oferta aktualna maj-wrzesień.

Gospodarstwo agroturystyczne w Hołowczycach-Kolonii
Roman Kałużny, Hołowczyce-Kol. 16, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 89 01

Gospodarstwo agroturystyczne w Hołowczycach-Kolonii

Opis:
Gospodarstwo położone w otulinie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”. W gospodarstwie jest staw rybny z możliwością wędkowani. Do dyspozycji gości 1 pokój 4 osobowy, 2 pokoje 3 osobowe, łazienka i kuchnia. Możliwość korzystania z rowerów, jazdy konnej i ścieżki zdrowia. Gospodarze proponują zbieranie ziół. Oferta aktualna maj-sierpień.

Gospodarstwo agroturystyczne w Sarnakach
Robert i Barbara Zawistowscy, ul. Spokojna 4, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 359 92 54, 502 769 451

Gospodarstwo agroturystyczne w Sarnakach

Opis:
Oferta aktualna cały rok. Dom do dyspozycji wyłącznie dla gości, otoczony kilkuhektarowym ekologicznym sadem. W okolicy domku blac zabaw dla dzieci. Okolica bardzo spokojna, czyste powietrze, lasy. Serdecznie zapraszamy. W gospodarstwie znajduje się solarium, sauna i siłownia.

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod lipą”
Lidia Kościan, Rzewuszki 11, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 359 93 23
www.republika.pl/topola2

Gospodarstwo agroturystyczne Pod lipą

Opis:
LEŚNICZÓWKA WYŁĄCZNIE DO DYSPOZYCJI GOŚCI NA TERENIE PARKU KRAJOBRAZOWEGO „PODLASKI PRZEŁOM BUGU”
Gospodarz jest leśnikiem, chętnie poprowadzi wycieczki krajoznawcze z możliwością podglądania ptaków. Teren ogrodzony z miejscem do parkowania, rozbicia namiotu i placem zabaw. Gospodyni proponuje całodzienne wyżywienie i wspólne pieczenie chleba. Oferta aktualna w sezonie letnim maj-październik. Do dyspozycji jeden pokój dwuosobowy i trzyosobowy.

Gospodarstwo agroturystyczne w Chlebczynie
Piotr i Teresa Osiadacz, Chlebczyn 71a, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 359 94 15

Opis:
Chlebczyn to piękna miejscowość położona na terenie Parku Krajobrazowego. W gospodarstwie są 2 stawy rybne, można wędkować, wypożyczyć ponton, rowery, degustować miód z własnej pasieki. Gospodyni robi świetne wypieki, proponuje całodzienne wyżywienie. Do dyspozycji gości są: 1 pokój 1-os., 1 pokój 2-os., 1 pokój 4-os, oddzielna łazienka. Oferta aktualna cały rok.

Gospodarstwo agroturystyczne „Nad Sarenką”
Danuta Świszczewska, Franopol 2, 08-220 Sarnaki
tel. 506 194 522
www.nadsarenka.republika.pl

Gospodarstwo agroturystyczne Nad Sarenką

Opis:
Cztery pokoje, 1- cztero osobowy, 3 dwu osobowe kuchnia do dyspozycji. Oferta aktualna cały rok.

Zakłady Gastronomiczne

Kategoria: Turystyka
Opublikowano: 31 gru 2021
Odsłony: 797

Bar Gastronomiczny Bronisz Jan
Sarnaki ul. Kolejowa 57,

Ośrodek Turystyczno Wypoczynkowy „UROCZA”
Dudziak Andrzej OTW „UROCZA”
Serpelice,
08-221 Sarnaki

(sezonowy)

Owczaruk Grażyna
Ośrodek Wypoczynkowy „Skarpa”;
Serpelice

(sezonowy)

Rypina Renata
Serpelice 84,
08-221 Sarnaki

(sezonowy)

Bar Gastronomiczny,Mikiciuk Dorota
ul. Stefana Batorego 1,
08-220 Sarnaki

Kotlarczuk Adam
Zabuże 2,
08-221 Sarnaki

(sezonowy)

Ośrodek Wypoczynkowy „MAŁGOSIA”
Bar Gastronomiczny Małgorzata Bagłaj
Serpelice 08 – 221 Sarnaki

(sezonowy)

P.H.U. Sp. Z o. O. Oryginalna Gastronomia TureckaBar Gastronomiczny„BISTRO KEBAB u AYLIN”Zafer Camkcya
Serpelice 121,
08 – 221 Sarnaki

(sezonowy)

Spółdzielnia Inwadlidów „ELREMET”Ośrodek Rekreacyjno – WypoczynkowyKawiarnia „RELAX”
Serepelice
08 – 221 Sarnaki

Bar Gastronomiczny Ośrodek Wypoczynkowy „PARTNER” w Serpelicach Jadwiga Turuta
Serpelice 08 – 221 Sarnaki

Ośrodki wczasowe

Kategoria: Turystyka
Opublikowano: 31 gru 2021
Odsłony: 797

Ośrodek wczasowy w Serpelicach
Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem”, ul. Brzeska, 21-500 Biała Podlaska
tel. 343-20-42, 342-69-20
Opis: Całodzienne / plac zabaw, ogniska , przyjmowanie gości ze zwierzętami. Oferta aktualna lipiec-sierpień. Ilość miejsc noclegowych 39.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „RELAX” w Serpelicach
Spółdzielnia Inwalidów „Elremet”, ul. Brzeska 16, 21-500 Biała Podlaska
tel. 359-81-14, 359-81-40
Opis: Ośrodek RELAKS położony jest nad malowniczym zakolem rzeki Bug. W sezonie letnim dysponuje 160 miejscami w pawilonach hotelowych i domkach kempingowych (pokoje 2-3-4 osobowe z natryskiem, WC, telefonem, TV-SAT oraz 70 miejscami przez cały rok. Na miejscu znajduje się stołówka i kawiarnia, basen odkryty z brodzikiem i zjeżdżalnią, kort tenisowy, świetlica, sala konferencyjna, sauna, sala tenisa stołowego, plac zabaw, ścieżka zdrowia, miejsce na ogniska, boisko do siatkówki plażowej, parking samochodowy, bilard, kręgielnia, przychodnia lekarska z zapleczem rehabilitacyjnym (hydroterapia, fizykoterapia, hipoterapia, kinezyterapia, sala gimnastyczna, siłownia, wypożyczalnia rowerów. Do atrakcji ośrodka należą przejażdżki konno.

Ośrodek Wypoczynkowy „UROCZA”
Andrzej Dudziak Serpelice
tel. 606 411 135, 359-81-60
www.urocza.pl
urocza@urocza.pl
Opis: Ilość miejsc noclegowych – 120 (max. 131) w domkach letniskowych. Wszystkie obiekty posiadają węzły sanitarne – wc/prysznic/umywalka). W skład naszej bazy noclegowej wchodzi 18 domków letniskowych dysponujących 49 pokojami.
W sezonie 1.05- 30.IX gwarantujemy bogate menu obejmujące kilka alternatywnych zestawów na każdy posiłek. Nasi goście mogą wykupić pobyt w ośrodku z pełnym wyżywieniem lub zamówić pojedyncze posiłki. Na specjalne zamówienie w ramach kolacji istnieje możliwość zmówienia kociołka na wieczorne ognisko tzw.” Ein Topf” – rodzaj wkładu zależy od upodobań klientów.
Nasz ośrodek dysponuje 22 kajakami. Dla amatorów kajakarstwa możemy zorganizować indywidualne i grupowe spływy po Bugu na trasach.
Amatorzy dwóch kółek mogą skorzystać z jednego z 30 rowerów i wybrać się na spacer lub jednodniową wyprawę po okolicy: Grabarka, Janów Podlaski, Mielnik.
Organizujemy przejażdżki po Bugu naszą łodzią „Urocza”. Nasz flagowy okręt może zabrać jednorazowo ponad 15 osób. W sezonie łódź codziennie czeka na chętnych przy plaży. Miłośnicy spacerów przy księżycu mogą zamówić nocną przejażdżkę.

Ośrodek wypoczynkowy „Partner”
Jadwiga Turuta Serpelice
tel. 359-81-26
http://www.partnerturuta.pl/
Opis: wypoczynek bierny (leżaki, koce), plażowanie, rozgrywki szachowe cykl spotkań z ciekawymi ludźmi, kulturą, obyczajami zabawy na placu zabaw dla dzieci i młodzieży (huśtawki, zjeżdżalnie) mecze piłki siatkowej i nożnej rozgrywki ping-ponga wycieczki rowerowe wspólne grilowanie lub spotkanie przy ognisku z udziałem muzyka i śpiewaniem.
Ośrodek wypoczynkowy „Partner” oferuje całodzienne wyżywienie w postaci śniadań, obiadów i kolacji, także dla gości spoza ośrodka.
Firma organizuje również różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe wesela, bankiety. Dysponuje salą mogącą pomieścić 150 osób. Dania przygotowywane są na zamówienie klienta i według jego uznania (stół szwedzki, stół wiejski). Ośrodek posiada tez piękna sale konferencyjną z nagłośnieniem udostępnianą klientom na zjazdy, sesje czy szkolenia. Oferta aktualna cały rok. Ilość miejsc noclegowych 152.

Ośrodek Wypoczynkowo-Surwivalowy „SKARPA”
Owczaruk Grażyna, ul. Kopernika 1, 21-543 Konstantynów
tel. 359-81-57
http://serpelice.pl/skarpa.html
Ośrodek oferuje: niezapomniane widoki ze skarpy nad Bugiem, 30 miejsc sezonowych – pokoje 2,3,4 osobowe, 15 miejsc całorocznych – pokoje o zróżnicowanym standardzie, pełne wyżywienie, usługi kawiarni i baru z letnim tarasem, przystosowaną wiatę do imprez plenerowych z grilem i ogniskiem, parking dla samochodów osobowych, zielone szkoły.

Ośrodek wypoczynkowy w Serpelicach
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska ul. Kazimierzowska 7, 08-110 Siedlce
tel. 359-81-54
Opis: Całodzienne / świetlica, przyjmowanie gości ze zwierzętami, miejsce na ognisko. Oferta aktualna od połowy czerwca do połowy września. Ilość miejsc noclegowych 80

Ośrodek Wypoczynkowy „MAŁGOSIA” w Serpelicach
Małgorzata Bagłaj, ul. Plażowa 4, 21-500 Biała Podlaska
tel. 359-81-48
Opis: Na terenie ośrodka znajdują się: boisko do gier zespołowych (siatkówka, koszykówka, badminton), plac zabaw dla dzieci wraz z niezbędnymi urządzeniami, domki campingowe, wypożyczalnia kajaków, grill, rowerów, sprzętu wędkarskiego, narciarskiego, sanek, suszarnia grzybów, parking samochodowy, pole namiotowe.Teren ośrodka jest pagórkowaty ze stałym dostępem tj., zejściem schodami do rzeki Bug. Domki campingowe wkomponowane są w oświetlony teren leśny.W głównym budynku znajduje się 5 pokoi 2-5 osobowych i 3 łazienki z wc (łącznie 16 miejsc noclegowych). Oferujemy również domki campingowe. Na terenie ośrodka znajduje się ich 28, łącznie 100 miejsc noclegowych. Dla wczasowiczów przebywających w domkach campingowych w celu zapewnienia odpowiednich warunków higienicznych zmodernizowaliśmy 2 budynki, w jednym znajdują się sanitariaty, w drugim łazienki z prysznicami (oba budynki są podzielone na część żeńską i męską z oddzielnymi wejściami). Na terenie ośrodka umiejscowione jest pole namiotowe. W ośrodku są wszystkie niezbędne media, woda, energia elektryczna, telefon itp.

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy ,,AS” w Serpelicach
Siedziba Szkoły Przetrwania Biała Podlaska ul. Okopowa
tel. (083) 343 87 59, 605 732 158
http://www.survivalas.maze.pl/
Opis: Ośrodek ,,AS” baza Szkoły Przetrwania ,,AS” Obecnie posiada 64 miejsca noclegowe w pawilonach mieszkalnych i domkach kempingowych (53 z własnym węzłem sanitarnym) z pokojami 2, 3 i 4 osobowymi. Dla pozostałych węzeł sanitarny wraz z natryskami znajduje się w oddzielnym budynku. Posiada dużą stołówkę na około 100 osób, świetlicę z mini barem służącą też jako sala wykładowa i telewizyjna. Wyposażony jest w sprzęt pływający jak: canoe, kajaki turystyczne i wyczynowe, kanadyjki, tratwy, pontony, deski windsurfingowe, sprzęt alpinistyczny, łuczniczy, strzelecki (wiatrówki), broń treningową tradycyjną i wschodnią, matę do walki wręcz, sprzęt paintballowy, stacjonarny most linowy, i tor przeszkód, linę zjazdową nad rzeką (około 200 m) treningową wieże do wspinaczki (10 m), pełno wymiarową wspinalnię strażacką (14m), sprzęt turystyczny jak rowery, namioty, narty, specjalistyczny sprzęt typu noktowizor, wykrywacz metali, wyposażenie do szkolenia i rozpoznania chemicznego, buggy, motorówka, łodzie desantowe itp. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Centrum wypoczynkowe w Starych Mierzwicach
Biuro Podróży „EUREKA”, 08-110 Siedlce, ul. Piłsudskiego 60
tel: (25) 632 54 54, (083) 359-92-16
Opis: Biuro Podróży „EUREKA” w Siedlcach zaprasza do korzystania z bazy wypoczynkowej w Centrum Wypoczynkowym w Mierzwicach Starych nad Bugiem, położonym na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu” odległym 150km od Warszawy.
Ośrodek zlokalizowany jest w Starym Sosnowym lesie bezpośrednio na skarpie nadbużańskiej. Zakwaterowanie gości w domkach 2,3,4 osobowych z bieżącą wodą, częściowo z telewizorami i lodówkami.
Własna stołówka (150 m2 powierzchni) zapewnia smaczne posiłki 3 lub 4 razy dziennie. Na terenie ośrodka funkcjonuje sklep z podstawowymi produktami spożywczymi i przemysłowymi.

Ośrodek PTTK w Starych Mierzwicach
PTTK Oddział w Siedlcach
Opis: Ośrodek położony jest we wschodniej części woj. mazowieckiego, 150 m od rzeki Bug (łagodne zejście), na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”, malowniczy krajobraz, nieskażone środowisko, ok. 700 gatunków roślin, w tym 36 objętych ścisłą ochroną, liczna zwierzyna, kilkadziesiąt gatunków ptaków.

Schronisko młodzieżowe Zabuże 10
tel. 359-88-19
Opis: samodzielna kuchnia samoobsługowa, łazienka, TV, pokoje 10osobowe:2. Oferta aktualna maj-wrzesień