Unia Europejska logologotyp projektu Cyfrowa Gminagodłobipe puap 2

Turystyka

Gospodarstwa agroturystyczne

Kategoria: Turystyka
Opublikowano: 31 grudnia 2021
Admin
Odsłony: 621

Gospodarstwo Agroturystyczne „Młyn nad Sarenką”
Franopol 1
08-220 Sarnaki
Aneta Kobylińska

Gospodarstwo Agroturystyczne Młyn nad Sarenką

Opis:
Dawny młyn nad Sarenką położony na terenie PK „Podlaski Przełom Bugu”, przy Nadbużańskim Szlaku Przyjaźni. Do wyłącznej dyspozycji gości jest 5 oryginalnych sypialni mogących pomieścić łącznie 9 osób, duża i w pełni wyposażona kuchnia, salon z otwartym kominkiem, a także przestronny taras nad samą rzeką do spędzania klimatycznych wieczorów pod gwiazdami. Z tarasu jak i okien pokoi rozpościera się piękny widok na, często goszczący naszych ptasich przyjaciół, staw. Doskonałe miejsce dla odkrywców niszowych i oryginalnych miejsc na Podlasiu! Zapraszamy serdecznie!
Strona na facebooku
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne w Mierzwice Kolonia
Barbara i Józef Sawczuk,Mierzwice Kolonia 9a, 08-220 Sarnaki
tel. 697 872 630

Gospodarstwo agroturystyczne w Mierzwice Kolonia

Opis:
Oferuję pokoje do wynajęcia w domku 3 pokojowym w miejscowosci Mierzwice położonej nad rzeką Bug. Domek pomieści 5 osób i więcej. Istnieje możliwość wykupienia obiadów, bądź całodziennego wyżywienia. Wokół zabudowy znajduje się duża działka z altaną. Jest również miejsce na ognisko i grilla. Dla naszych gości do dyspozycji basen. Chcesz odpocząć , masz ochote na” imprezę”- to dobre miejsce dla Ciebie. ZAPRASZAMY do kontaktu tel. oraz na naszą stronę Facebook.

Gospodarstwo agroturystyczne w Klepaczewie
Tyszko Jarosław, Klepaczew 6, 08-221 Sarnaki
tel. 359-94-99 0502020579
http://klepaczew.cba.pl

Opis:
Domek drewniany w miejscowości Klepaczew gm. Sarnaki, na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”, 160km na wschód od Warszawy. Dojazd trasą Warszawa – Siedlce – Łosice lub Biała Podlaska – Serpelice. Malownicze położenie nad rzeką Bug, 20m od brzegu rzeki, w sąsiedztwie lasów.
Powierzchnia domku około 70m2, 3 pokoje, 6 miejsc do spania. Okres działalności kwiecień-październik.
W domku może wypoczywać rodzina lub grupa zaprzyjaźnionych osób, które chciałyby spędzić urlop w ciszy i w bliskim kontakcie z przyrodą. Możliwość palenia ogniska nad samym Bugiem, przejażdżka bryczką, nauka jazdy konno, pływanie stateczkiem i tratwami, łowienie ryb, zwiedzanie pobliskich kościołów, drogi krzyżowej, cerkwi, wycieczki szlakiem nadbużańskim po terenach Parku Krajobrazowego.
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne w Klepaczewie
Józefa Bobińska, Klepaczew 34, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 88 17
www.klepaczew.pl

Gospodarstwo agroturystyczne w Klepaczewie

Opis:
Gospodarstwo położone jest w dolinie rzeki Bug, wśród lasów obfitujących w grzyby i jagody. Do dyspozycji gości są 4 pokoje dla 12 osób, 2 łazienki, jadalnia z TV. Okres działalności maj-październik.
Goście mogą wędkować, pływać, skorzystać z przejażdżek bryczką i jazdy konnej oraz popływać parostatkiem po rzece Bug. Przy ognisku można posłuchać kapeli ludowej. Gospodyni proponuje całodzienne wyżywienie. Dla dzieci do lat 10-ciu zniżka 15 %.Oferta jest aktualna cały rok. Gospodarstwo skategoryzowane przez Federację „Gospodarstwa Gościnne.”
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne w Klepaczewie
Cecylia i Ryszard Czyżyk, Klepaczew 23, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 89 60

Gospodarstwo agroturystyczne w Klepaczewie

Opis:
Gospodarstwo położone jest nad Bugiem, na terenie Parku Krajobrazowego, otaczają je lasy sosnowe. Do dyspozycji gości są 2 pokój 2-os., 1 pokój 3-os., 1 łazienka, kuchnia. Oferta aktualna cały rok.
To raj dla osób ceniących ciszę i spokój. W gospodarstwie możliwość przejażdżki bryczką, jazdy konnej, wieczorów przy ognisku i grilu. Wyżywienie całodzienne lub do uzgodnienia. Możliwość korzystania z rowerów i łódki.
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne w Zabużu
Magdalena Klimiuk, Zabuże 42, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 88 25
www.agroklimiuk.webpark.pl

Gospodarstwo agroturystyczne w Zabużu

Opis:
Do dyspozycji gości domek wolnostojący, a w nim 2 pokoje dla 6 osób z aneksem kuchennym, łazienka i pokój wypoczynkowy z TV. Oferta aktualna cały rok.
Lasy otaczają gospodarstwo w promieniu 200 – 300 m. Działka ma bezpośredni dostęp do rzeki Bug. . W gospodarstwie jest plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, rowery. Możliwość spływu tratwami po Bugu oraz przeprawy promem na drugi brzeg rzeki. Gospodyni proponuje całodzienne wyżywienie.
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Lasem”
Sabina Świć, Zabuże 14, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 88 17

Gospodarstwo agroturystyczne Pod Lasem

Opis:
Gospodarstwo położone jest w pobliżu lasu, istnieje możliwość grzybobrania, wędkowania, wycieczek po lesie, przejażdżek bryczką i kuligi. Oferta aktualna cały rok.
Możliwość spływu tratwami po Bugu oraz korzystania z kortu tenisowego. Ponadto w gospodarstwie jest wystawa i sprzedaż rękodzieła artystycznego. Do dyspozycji gości są 2 pokoje 4-osobowe, 1 pokój 3-os., oddzielna łazienka. Możliwość korzystania z rowerów. Wyżywienie całodzienne. Gospodyni serwuje potrawy regionalne i myśliwskie. Oferta aktualna cały rok. Gospodarstwo skategoryzowane przez Federację Gospodarstwa Gościnne.
Galeria

Gospodarstwo agroturystyczne w Zabużu
Elżbieta Jakoniuk, Zabuże 41, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 88 29
www.wczasyzabuze.superturystyka.pl

Gospodarstwo agroturystyczne w Zabużu

Opis:
Gospodarstwo o powierzchni 10ha z własnym dostępem do rzeki Bug, położone za wsią, na terenie parku „Podlaski Przełom Bugu” Zapewniamy bardzo dobre ekologiczne wyżywienie i wygodne spanie. Dysponujemy 5 pokojami i 5 łazienkami. W sumie posiadamy 18 miejsc noclegowych. Wokół jest dużo lasów, wspaniałe miejsca do spacerów, na łonie dziewiczej przyrody. W gospodarstwie znajduje się plac zabaw dla dzieci, basen. Na naszym terenie znajdują się ścieżki przyrodnicze i dwa rezerwaty przyrody. Zapraszamy na pobyty weekendowe połączone z przejazdami bryczkami, spływami tatrami po rzece Bug, występami muzyków ludowych i zabawami przy ognisku.

„Dwór w Zabużu”
Renata Wanda Wojcieszuk, Zabuże 40 , 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 87 25
www.zabuzedwor.pl

Dwór w Zabużu

Opis:
Obsługa w językach: angielski, rosyjski;
sala konferencyjna na 40 osób; 7 pokoi, łącznie 18 osób
Do dyspozycji gości: sala do ping-ponga, bilard, plac zabaw, kort tenisowy, duży ogród, grill, ognisko, parking strzeżony, rowery, łodzie, quady, jazda konna, bryczki, wędkowanie na własnym pomoście, tratwy, kajaki, spływy, wycieczki statkiem po Bugu, możliwość wynajęcia całego obiektu bez wyżywienia. Oferta aktualna cały rok

Gospodarstwo agroturystyczne „U Agnieszki”
Agnieszka Wyganowska, Zabuże 27a, 08-221 Sarnaki
tel. 661 536 814
www.zabuze.pl

Gospodarstwo agroturystyczne U Agnieszki

Opis:
Oferta aktualna od stycznia do października. Do dyspozycji dwa pokoje dwu i trzy osobowe, łącznie 5 osób.

Gospodarstwo agroturystyczne
„Odpocznij w Zabużu”
Małgorzata Kamińska, Zabuże 36, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 359 94 48, 516 193 042
www.odpocznij-w-zabuzu.yoyo.pl/

Opis:
Oferta aktualna cały rok. Do dyspozycji trzy pokoje łącznie 8 osób

Gospodarstwo agroturystyczne w Serpelicach
Leon Trzeciak, Serpelice 1, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 343 66 50

Gospodarstwo agroturystyczne w Serpelicach

Opis:
Trzy domki przystosowane do potrzeb turystycznych pod samym lasem na końcu wsi Serpelice. Domki drewniane przerobione z dawnych spichlerzy oraz domu w którym mieszkali gospodarze wiejscy. Na terenie obiektu znajduje się duże podwórko na którym można rozbić namioty. Ponadto zadaszona wiata z miejscem na grila i ognisko oraz duża weranda. W okolicy rzeka Bug oraz wielkie kompleksy leśne. We wsi Serpelice dostępne są takie atrakcje jak spływy kajakowe, tratwami, wycieczki rowerowe, zajęcia surwiwalowe, zjazdy na linie, wypożyczalnia quadów, odkryty basek, korty tenisowe, kręgielnia, restauracje.Pokoje: 1- 2- 3- 4 – osobowe. Oferta aktualna maj-listopad

Gospodarstwo agroturystyczne w Borsukach
Dariusz Jakoniuk, Borsuki 75, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 81 88

Gospodarstwo agroturystyczne w Borsukach

Opis:
Obiady na zamówienie, oddzielne wejście, oddzielna kuchnia. 1 km do Bugu, łódka motorowa, rowery górskie, konie, zaplecze wypoczynkowe altanka, miejsce ogniskowe. Oferta aktualna maj-wrzesień. Do dyspozycji jeden pokój 4 osobowy.

Gospodarstwo agroturystyczne w Borsukach
Bogdan Semeniuk, Borsuki 59, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 82 70

Opis:
Kuchnia wyposażona w podstawowy sprzęt AGD. Wyżywienie do uzgodnienia. Można przywieść zwierzęta. 3 km do Bugu, za płotem las, miejsce ogniskowe. Oferta aktualna cały rok (piec kaflowy). Do dyspozycji 2 pokoje łącznie 8 osób, 1 pokój z łazienką i kuchnią.

Gospodarstwo agroturystyczne w Borsukach
Maksymiuk Zbigniew, Borsuki 30, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 81 70
http://www.borsukipodlipa.pl/

Opis:
Wyżywienie całodzienne, łazienka w każdym pokoju. Plac zabaw dla dzieci, możliwość wypożyczania rowerów. Oferta aktualna cały rok. Do dyspozycji cztery pokoje łącznie 14 osób.

Gospodarstwo agroturystyczne w Mierzwicach
Lucyna Demianiuk, Stare Mierzwice 48, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 355 61 80

Opis:
Gospodarstwo położone jest nad rzeką Bug. Do dyspozycji gości są 1 pokój 2-os, 1 pokój 1-os. łazienka, wyposażona kuchnia i pokój wypoczynkowy. Gospodyni pięknie haftuje, układa kompozycje z suchych roślin i chętnie dzieli się tymi umiejętnościami. Możliwość korzystania z rowerów, jazdy konnej, ścieżki zdrowia i organizowania ognisk. Wyżywienie do uzgodnienia. Można zakupić produkty z gospodarstwa. Oferta aktualna od czerwca do września.

Gospodarstwo agroturystyczne „Eljanek”
Elżbieta i Jan Mosiewicz, Stare Mierzwice 33, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 355 61 78

Opis:
Całodzienne wyżywienie w sąsiednim gospodarstwie, blisko rzeka Bug, do dyspozycji konie i bryczka. Oferta aktualna czerwiec-wrzesień. Do dyspozycji dwa pokoje 2 osobowe

Gospodarstwo agroturystyczne w Mierzwicach
Anna i Maciej Chybowscy, Stare Mierzwice 52, 08-220 Sarnaki
tel. (083)355 61 84

Opis:
Wyżywienie na zamówienie całodzienne, do Bugu ok. 300 m, Kuchnia do dyspozycji gości, można przywozić zwierzęta. Oferta aktualna maj-październik. Do dyspozycji dwa pokoje 4 osobowe.

Gospodarstwo agroturystyczne „U Małgosi”
Małgorzata Jóźwiak, Mierzwice-Kol. 1, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 355 49 16

Gospodarstwo agroturystyczne U Małgosi

Opis:
Gospodarstwo położone jest na terenie Podlaskiego Przełomu Bugu w otoczeniu lasów. Do dyspozycji gości 5 pokoi 1,2,3,4-osobowych, kuchnia, 2 łazienki. Oferta jest aktualna cały rok.
Wyżywienie całodzienne. Gospodyni serwuje potrawy sporządzone głównie z produktów z gospodarstwa, także wypieka wiejski chleb w piecu chlebowym. Na życzenie przyrządzamy prosię z rożna. Możliwość korzystania z łódki, zimą – kuligi

Gospodarstwo agroturystyczne „Leśne zacisze”
Lucyna Paździor, Płosków-Kolonia 7, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359-88-83

Gospodarstwo agroturystyczne Leśne zacisze

Opis:
Dom położony jest na leśnej polanie, w okolicy rzeka Bug. Do dyspozycji gości 5 pokoi 12 miejsc noclegowych, kuchnia, łazienka oraz salon z kominkiem i TV. W odległości 4 km znajduje się rzeka, 2,5 km sklep spożywczy. W okolicy znajduję się liczne zabytki. Oferta aktualna maj-wrzesień.

Gospodarstwo agroturystyczne w Hołowczycach-Kolonii
Roman Kałużny, Hołowczyce-Kol. 16, 08-221 Sarnaki
tel. (083) 359 89 01

Gospodarstwo agroturystyczne w Hołowczycach-Kolonii

Opis:
Gospodarstwo położone w otulinie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”. W gospodarstwie jest staw rybny z możliwością wędkowani. Do dyspozycji gości 1 pokój 4 osobowy, 2 pokoje 3 osobowe, łazienka i kuchnia. Możliwość korzystania z rowerów, jazdy konnej i ścieżki zdrowia. Gospodarze proponują zbieranie ziół. Oferta aktualna maj-sierpień.

Gospodarstwo agroturystyczne w Sarnakach
Robert i Barbara Zawistowscy, ul. Spokojna 4, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 359 92 54, 502 769 451

Gospodarstwo agroturystyczne w Sarnakach

Opis:
Oferta aktualna cały rok. Dom do dyspozycji wyłącznie dla gości, otoczony kilkuhektarowym ekologicznym sadem. W okolicy domku blac zabaw dla dzieci. Okolica bardzo spokojna, czyste powietrze, lasy. Serdecznie zapraszamy. W gospodarstwie znajduje się solarium, sauna i siłownia.

Gospodarstwo agroturystyczne „Pod lipą”
Lidia Kościan, Rzewuszki 11, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 359 93 23
www.republika.pl/topola2

Gospodarstwo agroturystyczne Pod lipą

Opis:
LEŚNICZÓWKA WYŁĄCZNIE DO DYSPOZYCJI GOŚCI NA TERENIE PARKU KRAJOBRAZOWEGO „PODLASKI PRZEŁOM BUGU”
Gospodarz jest leśnikiem, chętnie poprowadzi wycieczki krajoznawcze z możliwością podglądania ptaków. Teren ogrodzony z miejscem do parkowania, rozbicia namiotu i placem zabaw. Gospodyni proponuje całodzienne wyżywienie i wspólne pieczenie chleba. Oferta aktualna w sezonie letnim maj-październik. Do dyspozycji jeden pokój dwuosobowy i trzyosobowy.

Gospodarstwo agroturystyczne w Chlebczynie
Piotr i Teresa Osiadacz, Chlebczyn 71a, 08-220 Sarnaki
tel. (083) 359 94 15

Opis:
Chlebczyn to piękna miejscowość położona na terenie Parku Krajobrazowego. W gospodarstwie są 2 stawy rybne, można wędkować, wypożyczyć ponton, rowery, degustować miód z własnej pasieki. Gospodyni robi świetne wypieki, proponuje całodzienne wyżywienie. Do dyspozycji gości są: 1 pokój 1-os., 1 pokój 2-os., 1 pokój 4-os, oddzielna łazienka. Oferta aktualna cały rok.

Gospodarstwo agroturystyczne „Nad Sarenką”
Danuta Świszczewska, Franopol 2, 08-220 Sarnaki
tel. 506 194 522
www.nadsarenka.republika.pl

Gospodarstwo agroturystyczne Nad Sarenką

Opis:
Cztery pokoje, 1- cztero osobowy, 3 dwu osobowe kuchnia do dyspozycji. Oferta aktualna cały rok.